Наш девіз:

Двадцять першестоліттяпо світу іде

і нове поколінняза собою веде,

що врятує Вкраїну,возвеличить її,

бо в серцяхпоколіннябудуть сили нові

Гімн організації

«Моя Україна»

Шепіт пшениці в полі,

Пісня дзвінка солов’я –

Все це – моя Вкраїна,

Все це – моя земля.

Тиха бабусина казка,

Жалібний скрип «Журавля»

-Все це – моя Вкраїна,

Все це – моя земля.

Прийдуть нові покоління,

Стане Вкраїна нова,

Та зберегти я мушу

Казку і спів солов’я.

Я це зробить повинен,

Доля у цім моя.

Доки живе Вкраїна,

Доти живу і я.

СТАТУТ ДИТЯЧОЇ ШКІЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗОШ №56“ Нове покоління”

Закони честі учня

1.Вивчати основи наук, щоб своїми знаннями сприяти зростанню наукового потенціалу нашої держави.

2.Виховувати в собі найкращі людські якості: чесність, порядність, гуманність, працьовитість.

3.Берегти честь учня своїм сумлінним навчанням, культурною поведінкою, бути взірцем для всіх.

4.Цінувати і берегти дружбу, бути вірним і надійним другом, в скрутні хвилини підтримувати своїх друзів.

5.З вдячністю і повагою ставитися до батьків та викладачів.

6.Дбати про своє здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя,зробити своє життя змістовним, цікавим, духовно багатим.

7.Свої знання, уміння і працю спрямовувати на процвітання України.

Структура учнівського самоврядування

Учнівське самоврядування – найвищий виконавчий орган учнівського самоврядування, робота якого спрямована на розвиток учнівської ініціативи, дисципліни та особливості у відповідності до задоволення своїх потреб та інтересів. Він обирається на загальному форумі і підзвітний йому на один навчальний рік. До нього входить по одному учневі з кожного класу. З членів обирається президент, віце-президент, голова Ради самоврядування початкової школи, голова Ради самоврядування 5-11 класів та керівники центрів на організаційному засіданні прямим відкритим чи таємним голосуванням. Кандидат вважається обраним на посаду, якщо за нього проголосувала більшість голосів. Президент, віце-президент і голови Рад не є членами центрів. Президент здійснює загальний контроль за виконавською дисципліною, координує роботу центрів, проводить засідання шкільного парламенту. Віце-президент здійснює роботу з активізації діяльності центрів, контролює виконання рішень засідань шкільного парламенту, є керівником шкільного агентства, планує його роботу, здійснює оформлення матеріалів. У разі відсутності президента виконує його обов’язки. Керівники центрів звітують не рідше одного разу в місяць на засіданнях шкільного парламенту. Систематично проводять роботу зі свого напрямку і подають віце-президенту інформацію. Діяльність центрів включає в себе:· Центр дозвілля: загальношкільні збори, свята; ярмарки, КВК, виставки тощо; інтелектуальні марафони; конкурси, пізнавальні ігри.· Центр творчості: предметні тижні, олімпіади, допомога невстигаючим, участь у творчих конкурсах, МАН.· Центр внутрішніх справ: чергування у школі, у класі, збереження підручників, збереження кабінетів, профілактична робота з учнями девіантної поведінки, турніри, спортивні змагання, агітація за здоровий спосіб життя; зустрічі зі спеціалістами.· Центр преси: газети, блискавки, вітання.