Зустріч у МЕТРОШКОЛІ зі шкільними офіцерами поліції

15 квітня 2024 року у МЕТРОШКОЛІ відбулася важлива зустріч для учнів 3-М класу зі шкільними офіцерами поліції. На зустрічі присутні були інспектор відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області ДПП капітан поліції Буренко Ольга Василівна, Т.в.о. інспектора відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області ДПП старший лейтенант поліції Вовк Дарія Володимирівна та інспектор відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області ДПП старший лейтенант поліції Ченський Дмитро Геннадійович. Під час зустрічі учні згадали правила поведінки під час сигналу "Повітряна тривога", мінної безпеки та правила поводження з незнайомими предметами. Учні також повторили правила дорожнього руху та знаки пішохідних переходів разом із шкільним офіцером поліції. Були приємно вражені активністю учнів, які не лише відповідали на питання інспекторів, а й самостійно розповідали про важливі правила безпеки.