Відвідування класу безпеки від UNICEF

11.03.2024 року, учні 7-х класів відвідали клас безпеки від UNICEF. Представники розповідали про правила поводження під час повітряної тривоги. Коли пролунав сигнал тривоги, учні організовано перейшли в укриття та далі слухали лекцію від представників ДСНС. Вони проінформували про правильне користування вогнегасником, безпечне поводження зі свічками, мінами, відпочинок на природі та правила користування обігрівачами. Також учні отримали важливу інформацію від представників поліції про свої права та обов'язки, а також про адміністративну відповідальність з 14 років. Психолог ДСНС поділилася корисними порадами щодо стресу та його подолання, що додало цінності цій лекції. Дякуємо за змістовну лекцію!!