FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Порядок рейтингового відбору абітурієнтів 2017 року

Вступ у вищі навчальні заклади у 2017 році регламентується чиннимиПравилами прийому до вищих навчальних закладів, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1236 від 13 жовтня 2016 року.
Під час вступної кампанії 2017 року вступ абітурієнтів до вищих навчальних закладів України відбуватиметься з урахуванням визначених вступником пріоритетностей заяв. При цьому вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж на чотири різні спеціальності. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.
Кожній заяві вступник надає пріоритетність. Пріоритетність – це черговість заяв (від 1 до 9, де 1 є показником найбільш пріоритетної заяви), за якою визначається порядок вибору конкурсів у вищих навчальних закладах у яких вступник братиме участь. Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена.
Пріоритетність застосовується під час зарахування на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за державним або регіональним замовленням.

Читати далі....

Кiлькiсть переглядiв: 76