З 01 по 31 жовтня 2018 року стартує Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини ". Місячник присвячено українському видатному педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім'ям В.О.Сухомлинському з нагоди 100-річчя з дня його народження

/Files/images/Biblioteka/план пров.jpg

Дата Зміст заходів
02.10.18 Організація книжкової виставки до 100-річчя з дня народження В.О.Сухомлинського "Бути людиною"
03-30.10.18Придбання нової літератури В.Сухомлинського
10.10.18 Складання бібліографічних рекомендаційних списків "" для учнів 8-11 класів
15-19.10.18Тиждень родинного читання "Я прочитаю тобі казку"
17.10.18 Бесіда біля книжкової полиці "Криниця людської мудрості В.Сухомлинського"
23.10.18Літературна подорож "Казковий світ Василя Сухомлинського"
26.10.18Презентація нової книги "Квітка сонця"
У минулому 2017/18 навчальному році Всеукраїнський місячник пройшов під гаслом "ШБ - за здоровий спосіб життя". Протягом місяця в ШБ проводилися масові заходи, на яких читачі знайомилися з новими книгами про поради щодо здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок.

Прем’єра книги «Їжа чемпіонів від героїв футболу»
/Files/images/Biblioteka/IMG_20100107_111335.jpg /Files/images/Biblioteka/IMG_20100107_111428.jpg

Цілі: формувати тенденції й установкидо здорового способу життя,правильно зорієнтувати учнів у питаннях режиму харчування, вчити бути здоровим душею і тілом; активізувати інтерес до книги; популяризувати сімейне читання.

Тип заходу: презентація нової книги

Хід заходу

Бібліотекар. Доброго дня, дорогі діти! Сьогоднішня наша зустріч проходить під девізом – «Я здоров’я бережу – сам собі допоможу». З великим задоволенням хочу запропонувати вам чудову книгу « Їжа чемпіонів від героїв футболу!». Книга більш ніж однією метою. Це не звичайна книга, а збірник рецептів від футболістів, складений за підтримки УЄФА . Вступне слово до цієї книги написали Президент УЄФА Мішель Платіні, Президент Всесвітньої федерації серця Доктор Пекка Пушка та Європейський комісар із питань освіти, культури, багатомовності та молоді Андрулла Васіліу.

Важливо! Корисно і здорово: 2 грн. з кожної проданої книги « Їжа чемпіонів від героїв футболу!» УЄФА перераховує на підтримку програм Всесвітньої федерації серця з популяризації активного способу життя дітей.

З давніх-давен світ футболу надихав людей незалежно від їхнього віку та статі вести здоровий спосіб життя та займатись спортом. Понад це, футбол узяв собі за мету переконати нас також правильно харчуватись.

Учень. Найбільшу загрозу для нашого здоров’я сьогодні становлять не інфекційні захворювання, як ми завжди вважали, а наш власний вибір їжі та напоїв і також паління, малорухливий спосіб життя, який ми ведемо.

Головним пріоритетом для захисту нашого здоров’я у ХХІ столітті є мінімалізація цих загроз.

Футбол допомагає подолати цю проблему. Він як найпопулярніший у світі вид спорту робить надзвичайно вагомий внесок у підвищення рівня здоров’я і фізичного стану населення. Але заняття фізичним вправами – це лише половина рівняння. Правильний вибір корисних продуктів харчування є невід’ємною складовою для підтримки гарного здоров’я.

Бібліотекар. Футболісти мають великий вплив на формування смакових уподобань, і особливо серед молоді. Зацікавленість дітей у футболі дає унікальну можливість звернути їхню увагу на важливість здорового харчування , тим самим забезпечуючи своє здорове майбутнє.

Так само, як гра у футбол, здорове харчування є не тільки корисним для здоров’я, а й цікавим і захоплюючим заняттям. Прочитай у книжці , які продукти та страви подобаються зіркам футболу, та насолоджуйся як приготуванням цих страв для себе та своєї родини, так і самими стравами.

Учень. Книга « Їжа чемпіонів від героїв футболу!» представляє дітям їжу, яку люблять і готують їхні улюблені футболісти, та розповідає, як приготувати ці страви.

У книзі діляться своїми кулінарними вподобаннями такі зірки футболу, як: Андрій Шевченко, Андрій Аршавін, Фернандо Торрес, Стівен Джеррард, Кріштіану Роналду, Давід Вілья, Лукас Подольські, Мірослав Клазе та багато інших.

Ось, наприклад, Андрій Аршавін розповідає, що на сніданок перед грою він любить натуральні йогурти з фруктами, а на обід – курячий суп, курку і макарони. На десерт – обов’язково банан! Із улюблених продуктів: всі види свіжих морепродуктів, з напоїв - поза конкуренцією грейпфрутовий сік. Готує йому улюблені страви дружина Юлія.

Рецепт від Андрія Аршавіна «Млинці з солоною начинкою».

До речі, в книзі даються детальні рецепти приготування страв, перелік необхідних продуктів та підрахована енергетична цінність.

А ось Андрій Шевченко пропонує рецепт своєї улюбленої страви – спагеті з овочами і тунцем, яку йому готує зазвичай його дружина і мама. Він полюбляє натуральні страви та страви на грилі.

Кріштіану Роналду перед грою ласує пластівцями з молоком та свіжими фруктами. Яке здорове харчування допомагає йому добре грати? «Це наче пальне для мене. Використовуючи неякісне пальне, ви не зможете досягти найкращого результату»- каже Кріштіану.

Рецепт страви від Кріштіану Роналду – риба-меч із лимоном та овочами.

Для Фернанда Торреса готує улюблені страви бабуся його дружини. У своєму дитинстві Фернандо полюбляв не дуже корисні страви, зізнається він, це – гамбургери та картопля-фрі, але він не дозволяв собі багато такої їжі. Зараз його раціон складається з морепродуктів, курятини, риби макаронів, рису, яєць та звичайно ж - овочі та фрукти.

Рецепт страви від Фернанда Торреса - печеня з курки з овочами та рисом.

Бібліотекар. Отож, прочитавши цю книгу, визнайдете не тільки унікальні рецепти улюблених страв своїх улюблених чемпіонів футболу, але й дізнаєтесь багато інформації про приватне життя своїх улюбленців, про їх вподобання та спосіб життя.

Сподіваюсь, що футбольний потенціал цієї книги стане корисним ресурсом і аргументом для вживання здорової їжі, яка робить наших футболістів сильними та спритними спортсменами, а вам, мої читачі, допоможе стати здоровими душею і тілом.

Дякуємо за увагу!

Завідувач бібліотеки ХЗОШ№ 56 Коваленко Т.В.

Книжкова виставка "Здоров'я людей - головний скарб нації"

/Files/images/фото2.jpg

Бесіда-діалог "Твоє життя - твій вибір"


/Files/images/ф4.jpg

Презентація нової книги "Їжа чемпіонів від героїв футболу"


/Files/images/ф3.jpg

Рекомендаційний список літератури "ТОП - 12" для користувачів віком від 6 до 15 років

Рекомендаційний список літератури "Здоровий спосіб життя"

/Files/images/4ф_thumb.jpg /Files/images/0-02-05.jpg
Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 352