/Files/images/Biblioteka/Копия читайтеs.png

У новому 2019/20 навчальному році до

шкільної бібліотеки надійшли підручники

2 клас:

Русский язык и чтение- Лапшина И.; Українська мова та читання -Коваленко Л.Т.; Англійська мова - Карпюк О.; Искусство - Масол Л.М.; Математика - Скворцова С.А.; Я исследую мир - Гильберг Т.

6 клас:

Українська мова - Заболотний О.В.; Інформатика - Бондаренко Н.; Всесв.історія.Історія України- Гісем О.В.

11 клас:

Алгебра - Мерзляк А.; Геометрія - Мерзляк А.; Географія - Довгань Г.; Біологія та екологія - Задорожний К..; Зарубіжна література -Ніконенко О.; Українська література - Авраменко О. та Борзенко О.І.; Всесв. історія, Історія України - Гісем О.В., Математика, Мерзляк А.Г., Фізика, Барьяхтар В.Г.; Історія України, Гісем О.; Українська мова, Караман С.О., та Заболотний О.; Правознавство, Наровлянський О.Д.; Хімія - Попель П.; Захист Вітчизни, Гудима А.; Астрономія, Пришляк М.;Русский язык и литература, Давидюк; Англійська мова, Карпьюк О.

/Files/images/Biblioteka/300новинки knigi_top_right.jpg

Навчально - методична література та посібники:

- Кірик М., НУШ. Організація діяльності учнів початкової школи;
- Бібік Н., НУШ. Порадник для вчителя;
- Фідкевич О. НУШ. Теорія і практика формувального оцінювання в 1-2 класах ЗСО;
- Колупаєва А., Навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному середовищі;
- Овчарук О., Основи споживчих знань. Споживча етика. 5-6 класи;
- Терещенко В., Український правопис. Методика реалізації;
- Асистент вчителя у ЗЗСО з інклюзивною формою навчання;
- Скворцова С., НУШ. Методика навчання математики у 1-2 класах;
- Гільберг Т.,НУШ. Методика навчання інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 1-2 класах ЗЗСО;
- Вашуленко М. НУШ. Методика навчання інтегрованого курсу «Українська мова» у 1-2 класах ЗЗСО;
- Масол Л., НУШ. Методика навчання інтегрованого курсу «Мистецтво» у 1-2 класах ЗЗСО;
- Антонова О., НУШ. Використання ІКТ у 1-2 класах ЗЗСО;
- НУШ: порадник вихователю ГПД у ЗЗСО.
- Гільберг Т., Унікальні сторінки географії. Посібник для 5-6 класів ЗЗСО;
- Каліберда М., Захопливий світ біології. Посібник для 5-6 класів ЗЗСО;
- Антологія. Фольклор, міфи і легенди народів світу в шкільному курсі літератури. Посібник для 5-6 класів ЗЗСО;
- Антологія. Казка в шкільному курсі літератури. Посібник для 5-6 класів ЗЗСО;
- Бандровський О., Цікаві факти з історії давніх часів. Посібник для 5-6 класів ЗЗСО;
- Сучасна художня література. Посібник для 5-6 класів ЗЗСО.

Дидактичний матеріал для роботи з дітьми в інклюзивному класі

"Книги, які роблять дітей щасливими"

/Files/images/Biblioteka/виставка.gif

Віртуальна книжкова виставка "ДИВОВИЖНИЙ СВІТ КНИГИ"

/Files/images/Biblioteka/девочка читает.gif

Кожного року з 1 по 31 жовтня в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек проводиться акція "Подаруй бібліотеці книгу".

/Files/images/Biblioteka/подаруй-книгу.jpg

Дякуємо всім, хто надає допомогу шкільній бібліотеці. Завдяки цій акції фонд бібліотеки поповнюється новою дитячою цікавою і корисною літературою. Кожен з вас, дорогі читачі, може долучитися до доброї справи і стати нашим благодійником і спонсором, подарувавши бібліотеці книги.

/Files/images/Biblioteka/Копия дякуємо.png

Література, подарована в результаті акції

"Подаруй книгу бібліотеці" у 2019 році

/Files/images/Biblioteka/PA210140.JPG